akcia2022092

akcia2022094

Filtre

Kategória
PrevedenieŠpeciálne funkcieRozkladacia


OperadloNožičky


ŠtýlGALLA

galla2022
galla2022galla-1
1.299,00 € s DPH

Špecifikácia

Sedačka na každodenné spanie
321, U, L rohová
Každodenné spanie
Pevné
S nožičkami
Klasický

Popis:

Elegancia, nadčasovosť, čisté línie a výber farby poťahu, umožnia individuálne plánovanie do každého priestoru.

Prevedenia:

Rozkladacia (typ NOVA SYSTEM)

Rozmery a moduly:

Látky:

Na výber množstvo látok v troch kategóriách I. II. a AQUACLEAN. Ceny na stránke sú uvedené v kategórii I.

Ceny sedačiek a segmentov v prevedení s látkou kategórie II. a AQUACLEAN - požiadajte prostredníctvom dopytu cez formulár, alebo prostredníctvom mailu

latky
Katalóg látok PDF

Rozkladanie je tak jednoduché!

Systém rozkladania sedačiek na každodenné spanie vám umožní jednoducho premeniť sedačku na sedenie na veľmi pohodlnú posteľ. Jednoduchým úkonom dosiahnete komfortnú posteľ so 14 cm hrubým matracom v 3 verziách (CLASSIC, MEMORY, LATEX). Dostupné v troch šírkach (123 cm, 143 cm, 163 cm). Každý matrac je s odnímateľným poťahom prateľným v práčke (40°C). Systém týchto sedačiek umožní každému užívateľovi dosiahnúť kvalitný spánok bez toho, aby utrpel komfort sedačky v prevedení na sedenie.

* ilustračné foto rozkladania systému NOVA, na obrázku nie je príslušná sedačka (rozloženú sedačku prislušného typu uvádzame nižšie)

MATRAC TYP: CLASSIC

Sú charakteristické vysokým stupňom komfortu a  odolnosťou voči deformácii. Sú vyhotovené s odnímateľným vrchným poťahom.

* Matrac obsahujú všetky sedačky ako štandardnú výbavu v cene sedačky 

MATRAC TYP: MEMORY

matrac memory

Tento matrac prináša neskutočný komfort vďaka dvom typom pien, z ktorých je matrac MEMORY zložený. Základ tvorí vysokopružná pena, ktorá tvorí podporu pre vaše telo a druhá vrchná - pamäťová pena, ktorá sa prispôsobí samotnému tvaru tela - čím zvyšuje pohodlie pri spaní. Vysoko pružná pena (HR 35 kg/m3) + pamäťová pena (50 kg/m3 ). Odnímateľný vrchný poťah, možnosť prať v práčke.

* Matrac je za príplatok k cene sedačky

120 MEMORY: 40 EUR,  140 MEMORY: 45 EUR,  160 MEMORY: 55 EUR, 

MATRAC TYP: LATEX

matrac latex

Tento matrac sa vyznačuje  veľkým komfortom a dlhou životnosťou. Je to vďaka Latexovému materiálu. Antimikotické a antialergické vlastnosti zabezpečia komfort pre ľudí trpiacimi alergiou. Matrac s vysoko pružnej Latexovej peny (HR 55 kg/m3), odnimateľný poťah, možnosť prať v práčke

* Matrac je za príplatok k cene sedačky

120 PRO GEL: 150 EUR,  140 PRO GEL: 160 EUR, 160 PRO GEL: 185 EUR

Informácie o údržbe a ošetrovaní:

Stiahnite si návod a informácie o údržbe a ošetrovaní sedačiek, nábytku a stoličiek - Informácie o údržbe a ošetrovaní PDF 134 kB

Doprava:

Doprava tovaru do 100 km zdarma.

Máte záujem o tento sortiment, pošlite nám váš dopyt.....

Potvrdením súhlasu a odoslaním tohto formuláru udeľujem prevádzkovateľovi, Gaučo & coffee s. r. o., sídlo: Čerešňová ulica 8553/36, 917 01 Trnava, IČO: 53507860, súhlas so spracúvaním svojich vyššie uvedených osobných údajov na účel SPRACOVANIE DOPYTU, a to na čas do vybavenia dopytu alebo cenovej ponuky. Súhlas je možné kedykoľvek u prevádzkovateľa odvolať zaslaním žiadosti na email info@gaucoandcoffee.sk.

web: fg Ateliér, Trnava